Karrier – Webshop menedzsert keresünk!

Főbb feladatok:

  • webáruház termékeinek karbantartása
  • termékadatbázis kezelése
  • ajánlatok készítése
  • bejövő levelek feldolgozása
  • bejövő rendelések kezelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal, fuvarozókkal
  • szállítások megrendelése a szállító cégek felé
  • áru összekészítés, csomagolás
  • esetenként leltározás, készletrendezés

 Elvárások:

  • haladó számítógépes ismeretek (Word/Excel)
  • konstruktív problémamegoldás
  •  proaktív gondolkodás
  • ügyfélközpontú gondolkodás

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Online értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Shoprenter rendszer ismerete
  • Grafikai programok ismerete
  • Html/CSS ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás (alapfok)

 Amit nyújtunk:

  • Hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Felszerelt, igényes munkakörnyezet
  • Megbecsüljük munkádat, így a versenyképes fizetés mellett, proaktivitásodat folyamatosan jutalmazzuk!

A fitness eszközök, kondigépek ismerete nem feltétele a munkakörnek, azonban azok szeretete annál inkább. Akkor fogod igazán élvezni ezt a munkát, ha szereted fitness eszközöket, érdeklődsz iránta és büszkeséggel tölt el, hogy egy olyan cégnél dolgozhatsz, akik Magyarországon az edzőtermi gépek legnagyobb raktárkészletével és legváltozatosabb termékkínálatával rendelkeznek a piacon.

Hosszútávra tervezünk, így kérlek csak akkor jelentkezz, ha Te is így gondolod!

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Mogyoród

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a lestianna@gmail.com email címen lehet.