Karrier – Marketing asszisztens

Marketing asszisztens kollégát keresünk a Mánia Fitness csapatába, aki támogatja és segíti a vállalat marketing tevékenységét.

Elvárások

  • Teljes munkaidős feladatkör mogyoródi irodánkban
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • A fitness világ iránti érdeklődés
  • Proaktív, segítőkész hozzáállás

Feladatok

  • Social média felületek kezelése
  • YouTube felület kezelése
  • Kreatív tartalmak kivitelezése
  • Kreatív szövegírás
  • Blog tartalmak publikálása
  • Hírlevél összeállítása
  • Webshoppal való együttműködés
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bérezés: értékeljük, ha valaki jól és precízen, mégis gyorsan dolgozik
  • Hosszú távú bejelentett munkavégzés
  • Felszerelt, igényes munkakörnyezet Mogyoródon, a cég bázisán
  • Hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Segítő kéz: ha bármiben elakadsz, vagy bizonytalan vagy, segítünk

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Irodai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • Képszerkesztő programok felhasználó szintű ismerete

Jelentkezni fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével az alábbi email címen lehet: lestianna@gmail.com