Karrier – Marketing menedzser

Marketing menedzser kollégát keresünk a Mánia Fitness csapatába, aki összefogja, koordinálja a vállalat marketing tevékenységét.

A Mánia Fitness-ről:

Cégünk hazánk egyik vezető fitneszgép kereskedelmi vállalata. Közel 20 éves múlttal rendelkezünk, számtalan professzionális referenciánk bizonyítja szakértelmünket. Termékkörünkben a legnagyobb és legnépszerűbb világmárkák találhatóak meg, versenytársainkkal szemben hatalmas előnyünk, hogy óriási raktárkészlettel rendelkezünk, saját szervízcsapattal és a gyári technológiával megegyező technológia háttérrel rendelkezünk.

Elvárások

  • Stratégiai, ugyanakkor kreatív szemlélet: lásd komplexen a vállalat stratégiáját, ne csak átmeneti tűzoltást végezz. Oldalaink menedzsmentjénél különösen fontos, a koncepcióban gondolkodás, kreativitás, hogy a lehető legjobb eredményt érjük el az üzenetekkel.
  • Kommunikatív jellem: Segíted a cégvezetést és a salest a javaslataiddal, érthetően, hétköznapi nyelven elmagyarázod neki a célokat, eszközöket, lehetőségeket
  • Kiváló helyesírás és precizitás: te írod meg egy-egy poszt szövegét, így ezeket ne kelljen átolvasni utánad. A felesleges adminisztrációnak nem vagyunk a hívei, de egy alapszintű dokumentálást elvárunk.
  • Teamwork: legyél csapatjátékos, hiszen 10 főből álló csapatunkban mindenkivel kicsit kapcsolatban leszel.
  • Szeresd, amit csinálsz: talán ez a legfontosabb. Legyél lelkes, lendületes, meríts abból energiát, hogy sosem unod meg amit csinálsz, mert a feladatok változatosak, színesek. Nincs két egyforma megoldandó probléma.

Feladatok

  • Témajavaslatok megfogalmazása: a meghatározott havi stratégia alapján a napi posztok kitalálása, ütemezése social felületekre, YouTube-ra és a vállalati weboldalra blogposztként
  • Folyamatos kommunikáció: Havi Content Plan egyeztetése a vezetőséggel és együttműködés a marketing ügynökséggel, hogy határidőre elkészüljenek az élesíthető posztok.
  • Vállalati weboldal és B2C webshop tartalmi gondozása: szolgáltatás leíró oldalak naprakészen tartása, termékek frissítése, rendelések nyomonkövetése, házon belüli SEO teendők elvégzése
  • Konkurenciakövetés, elemzés: Folyamatosan figyelni az adott márkák konkurenseinek kommunikációját, ehhez képest újdonságok bevezetése, javaslattétel a márka képviselőjének.
  • PPC és egyéb kampányok nyomonkövetése: marketing ügynökséggel együttműködve

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bérezés: értékeljük, ha valaki jól és precízen, mégis gyorsan dolgozik.
  • Segítő kéz: ha bármiben elakadsz, vagy bizonytalan vagy, segítünk.
  • Felszerelt, igényes munkakörnyezet Mogyoródon, a cég bázisán
  • Hosszú távú bejelentett munkavégzés
  • Hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • webshopok menedzselésében szerzett tapasztalat
  • konditermek világának ismerete

Jelentkezni fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével az alábbi email címen lehet: lestianna@gmail.com