Karrier – Értékesítő

Értékesítő munkatárs

A Mánia Fitness Kft. 15 éve működő családi cég, mely Magyarország piacvezető professzionális konditermi gépeket forgalmazó és az európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Termék kínálatunkban megtalálható a prémium minőségű új, felújított és használt fitness és edzőtermi gépek, valamint a szolgáltatásaink közé tartozik, azok szervizelése, javítása és karbantartása.

Fejlődő csapatunkba keresünk  agilis, motivált, dolgozni szerető munkatársat teljes munkaidőben!

Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése
  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelések ügyintézése, nyilvántartása
  • Napi kapcsolattartás a meglévő és potenciális vevőkkel
  • Szerződések leegyeztetése, végleges formára hozása
  • Kapcsolat építés

Elvárások:

  • A cég szolgáltatásainak és termékeinek a pontos ismerete
  • Tárgyalástechnikai alapismeretek
  • Logikus gondolkodás
  • Önálló munkavégzésre való hajlam
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bérezés: értékeljük, ha valaki jól és precízen, mégis gyorsan dolgozik.
  • Segítő kéz: ha bármiben elakadsz, vagy bizonytalan vagy, segítünk.
  • Felszerelt, igényes munkakörnyezet Mogyoródon, a cég bázisán
  • Hosszú távú bejelentett munkavégzés
  • Hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkaidő:

  • Napi 8 órás munkavégzés mogyoródi irodánkban

Ha szereted vagy érdeklődsz a fitness világa iránt, szeretnél tanulni, jól kommunikálsz az emberekkel, meggyőző vagy és érdekel az értékesítés világa, várjuk jelentkezésed az  fenti pozícióra!

Jelentkezni az office@maniafitness.hu email címen lehet.